Publiczna Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Maszkach

Szkoła w Maszkach zaprasza wszystkie Dzieci oraz Maluchy, dla których stworzyliśmy punkt przedszkolny.

Jest dla nas ogromnym zaszczytem i sprawia nam radość fakt, iż odwiedzili Państwo naszą stronę. Dla każdego rodzica, przyszłość jego dziecka jest bardzo ważna, a zapisując swoją pociechę do naszej szkoły, zyskują Państwo gwarancję doskonałego rozwoju intelektualnego oraz wejścia w świat wymogów edukacyjnych.

W naszej szkole pracują nauczyciele, pedagodzy, dla których przekazywanie wiedzy jest pasją. Rozwój talentów, zainteresowań, które są niewątpliwe ważne i mają niebywały wpływ na przyszłe sukcesy dzieci, to dla nich najistotniejszy cel. Otwieramy dla Państwa dzieci okno na świat i dajemy im nieograniczone możliwości.

Szkoła, to nie tylko nauka. Szkoła, to miejsce, w którym dzieci spędzają sporą część swojego czasu w ciągu dnia, dlatego też tak ważne jest, aby dobrze się w niej czuły. W naszej szkole panuje miła i życzliwa atmosfera, dzieci dobrze się tutaj czują, realizując swoje marzenia i pasje na zajęciach pozalekcyjnych.

Zobacz Maszki 2010