Korzystając ze sprzyjającej pogody nasi najmłodsi uczniowie wybrali się na pierwszy spacer.

Mobilne Kino sferyczne to niepowtarzalna okazja na podziwianie świata bez wychodzenia ze szkoły.

"ŚWIĘTO"

Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują.

Betlejemskie Światełko Pokoju dotarło do naszej szkoły.

Pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk oraz Starosty Krasnostawskiego Pana Andrzeja Leńczuka odbyło się podsumowanie XII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego i literackiego „Mój Anioł”.

W tym roku po raz pierwszy odbył się konkurs plastyczny zorganizowany przez Urząd Gminy Wojciechów pt. „Najładniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”.

Korzystając z przedświątecznej atmosfery uczniowie naszej szkoły zapragnęli odwiedzić Muzeum Bombki Choinkowej.

Korzystając z pięknej zimowej pogody klasa VI wraz z wychowawczynią wybrała się na kulig.

Kolorowe świeczki,
kolorowy łańcuch.
W koło choineczki
przedszkolacy tańczą.

Ślubowanie pierwszoklasistów

Rajd Pamięci Stanisława Zięby ps. "Tygrys"

W dniu 6 czerwca 2023 r. odbyła się II edycja Międzygminnego Turnieju Szachowego o Puchar Wójta Gminy Wąwolnica.

Egzamin na kartę rowerową

Każdy piknik to czas znakomitej zabawy i nauki.

Grupa Patriotic przybliżyła nam wydarzenia z czasów II wojny światowej.

Wizyta w Glass Studio

"Kocha, lubi, szanuje”