My już po

Przed nami trzy dni egzaminów.

"I śmiech niekiedy może być nauką..."

23 marca odbył się XXV Międzywojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego.

„Dzień bez plecaka” w naszej szkole.

20 marca przypada Światowy Dzień Żaby.

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Dzień Szalonej Fryzury.

Światowy Dzień Recyklingu przypada 18 marca.

"Młodzież zapobiega pożarom"

Korzystając ze sprzyjającej pogody nasi najmłodsi uczniowie wybrali się na pierwszy spacer.

Mobilne Kino sferyczne to niepowtarzalna okazja na podziwianie świata bez wychodzenia ze szkoły.

"Zimowa opowieść o Powiecie Lubelskim"

28 stycznia odbył się finał WOŚP.

Jak co roku w karnawale w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa.

"ŚWIĘTO"

Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują.

Betlejemskie Światełko Pokoju dotarło do naszej szkoły.

Pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk oraz Starosty Krasnostawskiego Pana Andrzeja Leńczuka odbyło się podsumowanie XII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego i literackiego „Mój Anioł”.

W tym roku po raz pierwszy odbył się konkurs plastyczny zorganizowany przez Urząd Gminy Wojciechów pt. „Najładniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”.

Korzystając z przedświątecznej atmosfery uczniowie naszej szkoły zapragnęli odwiedzić Muzeum Bombki Choinkowej.

Korzystając z pięknej zimowej pogody klasa VI wraz z wychowawczynią wybrała się na kulig.