W dniu 29 listopada odbył się wieczór wróżb.

Andrzejki są niepowtarzalną okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, inwencję twórczą, pozwalają oderwać się od codziennej rzeczywistości i przenieść w świat bezpiecznych marzeń. Andrzejki stają się też idealnym pretekstem do spędzenia niezapomnianego czasu w gronie kolegów i koleżanek. Uczniowie klasy ósmej za pomocą wosku, kuli, kart i zapałek sprawdzali przyszłość najodważniejszych kolegów. Przepowiednie dostarczyły uczniom wiele śmiechu i radości. Każdy chciał się dowiedzieć, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.
Uczniowie klas 0 – VIII również brali udział w dyskotece andrzejkowej a na każdego uczestnika czekał poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszystkim humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić, bo tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.