W piątek 25 listopada w naszej szkole  wystąpiła Grupa Teatralna Arena z Białegostoku ze spektaklem "Figle i psoty chłopca Oki Doki". W zabawny, a jednocześnie pouczający sposób została przedstawiona historia niegrzecznego chłopca, który sprowadzał na innych kłopoty.

Główny bohater to chłopiec Oki Doki, który jest nieposłuszny, wszystkich lekceważy i obraża. Nie zdaje sobie sprawy, że takim postępowaniem może stracić przyjaciół. Dopiero spotkanie z panem policjantem uczy go dobrego postępowania. Oki Doki przeprosił wszystkich za złe zachowanie i obiecał poprawę. Zrozumiał, że bycie dobrym sprawia dużo radości, a prawdziwym skarbem w życiu są przyjaciele.
Uczniowie brali czynny udział w przedstawieniu. Odpowiadali na pytania dotyczące numerów alarmowych na policję, straż pożarną oraz na temat tego, jakich informacji należy udzielić, dzwoniąc na numer alarmowy.