Tego roku dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami był w naszej szkole wyjątkowy.

Był okazją do okazania sobie serdeczności, życzliwości, ciepła, uczuć nie tylko w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale również uczuć sympatii, braterskich, przyjacielskich. W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code - ubrania w kolorze czerwonym, a szkolne korytarze zostały udekorowane w serduszka. Bardzo sympatycznym zaskoczeniem było przedstawienie przygotowane specjalnie na tę okazję przez panią Sylwię. Tematyka miłości ukazana w humorystyczny sposób sprawiła wszystkim wiele radości. Tego dnia działała również specjalna "Poczta Walentynkowa" aby można było przekazać walentynkowe wyznania najbliższym oraz wybrać najsympatyczniejszą i najsympatyczniejszego ucznia naszej szkoły. Tytuł ten przypadł Oliwii kl. VI i Hubertowi kl. VII.
Dużym zainteresowaniem i popularnością wśród naszych dzieci i nauczycieli cieszyły się wyjątkowo starannie zaplanowano liczne zabawy i konkursy z nagrodami.
Walentynki umożliwiając publiczne okazywanie uczuć przyniosły społeczności szkolnej wiele radości i zadowolenia.