W sobotnie, zimowe przedpołudnie w naszej szkole było naprawdę gorąco!

Hucznie, wesoło i z przytupem bawiło się tutaj całe grono wyjątkowych postaci. Szkoła przypominała wielką, otwartą księgę bajek i baśni. Wspaniała zabawa rozpoczęła się od tęczy falujących po całej sali chust animacyjnych, deszczu piłeczek i baniek mydlanych, które dzieci ochoczo łapały i przebijały. Obowiązkowym punktem programu był taniec z miotłą, wyścig z jajkiem, czy taniec - przebieraniec. Uczniowie tańczyli w rytm znanych przebojów, naśladując układy taneczne aranżowane przez prowadzących.
W związku ze zbliżającym się świętem Babć i Dziadków uczniowie przygotowali skecz na ich cześć, którym wywołali łezkę wzruszenia i moc uśmiechów wśród zgromadzonej publiczności. Nauczyciele nie tylko czuwali nad bezpieczeństwem przebiegu zabaw, konkursów oraz uchwyceniem najważniejszych momentów, ale również aktywnie wspierali swoich podopiecznych w tańcu i realizacji przewidzianych dla dzieci atrakcji. Rodzice natomiast zadbali o smaczny poczęstunek i oryginalne stroje dla swoich pociech.
S. Popiołek