„Każdy może być artysta”

W dniu 20 października dzieci z naszej szkoły odwiedziły Wojciechów i wzięły udział w Gali Finałowej podsumowującej  projekt „Każdy z nas może być artystą”. Projekt miał na celu propagowanie twórczości artystycznej i edukacji kulturalnej. Głównym założeniem była organizacja cyklów warsztatów: cyrkowych, plastycznych oraz fotograficznych. Uczniowie  z naszej szkoły bardzo chętnie i sumiennie uczestniczyli w tych zajęciach.
Efekt pracy uczniów i trenerów został zaprezentowany podczas spotkania  finałowego w Wojciechowie. Nabyte umiejętności zaprezentowały dzieci, które brały udział w warsztatach cyrkowych. Można było także podziwiać  wykonane fotografie oraz  komiksy, dzieło pozostałych grup projektowych.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek oraz upominki  a także mogli posłuchać występu Orkiestry Dętej OSP z Wojciechowa.
Kawalec Edyta